Факультет обліку та податкового менеджменту

СУМУЄМО...ПАМ’ЯТАЄМО...10 Травня 2018р.

     Колектив факультету обліку та податкового менеджменту, друзі та колеги глибоко сумують з приводу раптової смерті великого вченого, знаного фахівця з обліку та аудиту, професора Савченка Володимира Яковича.
   
На 81-му році життя перестало битися серце енергійної людини, великого працелюба, вірного друга, який своїми діями та вчинками, розумом і власним досвідом виховав не одне покоління фахівців.
 
Володимир Якович Савченко народився 07.05.1937 року. Усе своє життя він вирізнявся стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю; був людиною мудрою, врівноваженою, чуйною, доброю, ніколи не забував про проблеми тих, хто поруч. Його знали і поважали дуже багато людей. В.Я. Савченко очолював кафедру аудиту у часи її становлення з 2001 по 2011 рр. та заклав підвалини її подальшого   розвитку.
   
Мудреці стверджують: «Коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало, якою багатою і щедрою була її душа, сутність». Із болем у серці ми визнаємо, що вже ніколи не відчуємо його підтримки, не почуємо його життєвих порад та настанов.
   
  Вдумливий та далекоглядний керівник, один з перших професіоналів з аудиту в Україні, яскрава творча особистість – таким залишиться в пам’яті колег і студентів  Володимир Якович Савченко.
     
  Життєвий шлях В.Я. Савченка – це зразок людської гідності, добропорядності та толерантності. Його смерть є непоправною втратою для усього колективу КНЕУ та його родини.
 
Вічна та світла пам'ять!
 
Колектив факультету ОПМ