Вітаємо ДОВГУ ТЕТЯНУ АНАТОЛІЇВНУ з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит»28 Березня 2014р.

20-21 березня 2014 року відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт у галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит» на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт і на  підставі відкритого обговорення наукових робіт та наукових доповідей учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія вирішила нагородити Дипломом І ступеня ДОВГУ ТЕТЯНУ АНАТОЛІЇВНУ, студентку 4 курсу обліково-економічного факультету  за науково-практичні дослідження на тему «Інформаційно-аналітичне забезпечення обліку виробничих запасів (сучасність та шляхи удосконалення)» (науковий керівник – к.е.н., доцент СТЕПАНЕНКО ОКСАНА ІВАНІВНА)

Вітаємо переможця і дякуємо науковому керівникові роботи за якісне керівництво!