Вітаємо з ЮВІЛЕЄМ23 Лютого 2022р.

доцента кафедри податкового менеджменту та

фінансового моніторингу

Олену Костянтинівну

АБЕСІНОВУ!

Дорога Олено Костянтинівно, вітаємо Вас з Ювілеєм! Пишаємося Вашими досягненнями і професійними здобутками, радіємо Вашим успіхам і перемогам!

Ви – талановита, працелюбна, надзвичайна красива жінка!

Ваше професійне викладання та особистісне спілкування зі студентами, до яких Ви завжди ставитеся з повагою і теплом, надихає всіх нас на досягнення нових професійних вершин, заряджає бадьорістю та оптимізмом.

Нехай Ваш шлях буде осяяним любов’ю, теплом, щирістю оточуючих, а оберегами стануть найкращі спогади, чисті людські почуття!

Духовних Вам злетів, плідної праці, благополуччя! Хай відкриваються нові шляхи та здійснюються мрії, а у Вашій оселі завжди панують любов, злагода і Боже благословення!

Сердечно бажаємо міцного здоров’я та багато-багато  років життя, успіхів, родинного затишку, добробуту та прихильності фортуни!

З теплом, колектив факультету обліку та податкового менеджменту