Засідання кафедри в дистанційному режимі 04.11.2022р.04 Листопада 2022р.

04.11.2022р. о 10-00 в режимі онлайн відбулось засідання кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу.

Відповідно до порядку денного колективом кафедри було розглянуто такі питання:

1. Про   підсумки   вступної   компанії   2022  року   та   завдання  щодо профорієнтаційної роботи кафедри на 2022/2023 навчальний рік. Доповідачі : завідувач кафедри, д.е.н.,професор Ловінська Л.Г., заступник декана, к.е.н., доцент Цятковська О.В., д.е.н., професор Калабухова С.В., к.е.н., доцент  Амбарчян В.С.
  2. Про затвердження оновленого ПОЛОЖЕННЯ про кафедру податкового менеджменту та фінансового моніторингу та Посадових інструкцій викладачів Київського  національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Доповідач: заст. завідувача кафедри, к.е.н., доцент  Абесінова О.К.
  3. Про стан підготовки кваліфікаційних магістерських робіт здобувачів вищої освіти. Доповідачі: наукові керівники.
  4. Про зміст та структуру кваліфікаційних магістерських робіт за  ОПП «Податковий   менеджмент та фінансовий    моніторинг   у    системі економічної безпеки».  Доповідачі: гарант ОПП д.е.н., професор Криштопа І.І.,  д.е.н.,професор Калабухова С.В.,    к.е.н., доцент Амбарчян В.С., к.е.н., доцент  Абесінова О.К.
  5. Різне.