Вебінари «ЗОЛОТА ФОРМУЛА ВИБОРУ ПРОФЕСІЇ»13 Травня 2021р.

12-13 травня 2021 р. колективом кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу були проведені вебінари «ЗОЛОТА ФОРМУЛА ВИБОРУ ПРОФЕСІЇ», упродовж яких відбувалась презентація освітньо-професійних програм бакалаврського рівня «Фінансовий моніторинг і аналіз» та «Податковий менеджмент».

Учасники вебінарів познайомились із програмами «Фінансовий моніторинг і аналіз» та «Податковий менеджмент» та дізналися про умови вступу до ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» у 2021 році, навчальні можливості вступника, перспективи подальшого працевлаштування, студентське життя в університеті.

У вебінарах взяли участь керівництво факультету обліку та податкового менеджменту, професорсько-викладацький склад кафедри, абітурієнти, їх батьки, вчителі та кращі експерти у сферах фінансового моніторингу та оподаткування, а саме:

• ХОХЛОВ Денис Миколайович, начальник Управління фінансового моніторингу  Департаменту забезпечення координаційно-моніторингової роботи Міністерства фінансів України;
  • ЧУБЕНКО Антон Григорович, професор, доктор юридичних наук, начальник Управління правового забезпечення Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів;
  • МАКСИМЕНКО Лариса Петрівна, директор Департаменту податкової політики Міністерства фінансів України;
  • ПОЛЯКОВ Михайло Йосипович, кандидат економічних наук, директор з питань фіскального регулювання компанії ПРАТ «Філіп Морріс Україна»;
  • ШЕРЕМЕТА Віталій Петрович, кандидат економічних наук, директор ТОВ «Шеремета і партнери».

У процесі обговорення експерти підкреслили особливу роль спеціалістів з первинного фінансового моніторингу та оподаткування у здійсненні протидії транснаціональній економічній злочинності, відмиванню коштів, одержаних злочинним шляхом, та ухиленню від сплати податків. Експерти наголосили  на найбільш необхідних знаннях і навичках, які варто здобути майбутнім бакалаврам у процесі навчання, а також висловили впевненість у високих конкурентних позиціях випускників програм «Фінансовий моніторинг і аналіз» та «Податковий менеджмент» на національному та міжнародному ринках праці.