Участь студентів та викладачів у проекті в межах програми Еразмус31 Січня 2023р.

Студенти та викладачі факультету ОПМ взяли участь в проекті в межах програми Еразмус+, що реалізується на основі угоди з Фондом Розвитку системи освіти в Варшаві. До участі в проекті були залучені студенти різних курсів усіх освітніх програм факультету ОПМ.
         Реалізація даного проекту здійснена у рамках Меморандуму про співпрацю між КНЕУ ім.В.Гетьмана та Сопотською академією суспільних наук.
        Варто відзначити, що це не перший спільний проект, який реалізується на факультеті ОПМ. Зокрема, в 2018 році 18 студентів факультету ОПМ пройшли навчання в Польщі за програмою «Два дипломи» і отримали диплом КНЕУ ім.В.Гетьмана та Сопотської академії суспільних наук.
         У січні 2023 р. під час перебування в Польщі студенти та викладачі мали незабутній, насичений, емоційний, пізнавальний та інформативний тиждень спілкування зі студентами та викладачами Сопотської академії суспільних наук.
Щиро дякуємо всім організаторам та учасникам даного проекту!
          Особлива вдячність ректору Сопотської академії суспільних наук пані Терезі Мартинюк та ректору КНЕУ ім.В.Гетьмана Дмитру Лук‘яненку за постійну підтримку в реалізації проектів!