Вітаємо!06 Квітня 2015р.

25 березня 2015 року відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт у галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит» на базі ДВНЗ «Київський національний торгівельно-економічний університет».

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт і на  підставі відкритого обговорення наукових робіт та наукових доповідей учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія вирішила нагородити Дипломом І ступеня НЕСТЕРЕНКО ОКСАНУ ВОЛОДИМИРІВНУ, студентку магістерського рівня обліково-економічного факультету  за науково-практичні дослідження на тему «Відтворееення основних засобів в умовах глобалізації економіки» (науковий керівник – завідувач кафедри обліку підприємницької діяльності, д.е.н., професор БОНДАР МИКОЛА ІВАНОВИЧ)

Вітаємо переможця і дякуємо науковому керівникові роботи за якісне керівництво