Факультет обліку та податкового менеджменту

Соціальна стипендія

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Для оформлення  СОЦІАЛЬНОЇ СТИПЕНДІЇ необхідно ДО 20 ЧИСЛА  ПОДАТИ В ДЕКАНАТ ФАКУЛЬТЕТУ ОСОБИСТО (КАБ.48) АБО В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ  НА ПОШТУ (opm@kneu.edu.ua) ЯКІСНІ СКАН-КОПІЇ ВСІХ ДОКУМЕНТІВ  з подальшим наданням оригіналу заяви та підтверджуючих документів на соціальну стипендію для завірення їх копій:

1. Заяву встановленого зразка  - 3 (три) примірники;

!!!Бланк Заяви роздруковуєте, порожні розділи заповнюєте ВЛАСНОРУЧНО

2. Копії документів відповідно до пільгової категорії  - 3 (три) примірники:

ЧАЕС;

ІНВАЛІДНІСТЬ;

УЧАСНИК БОЙОВИХ ДІЙ (УБД);

СМЕРТЬ УЧАСНИКА БОЙОВИХ ДІЙ;

СТУДЕНТИ З ЧИСЛА ДІТЕЙ-СИРІТ;

СТУДЕНТИ З ЧИСЛА ДІТЕЙ-СИРІТ ТА ДІТЕЙ З ЧИСЛА МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ СІМЕЙ;

СТУДЕНТИ ІЗ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ СІМЕЙ;

- ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ (ВПО);

ЗАГИБЕЛЬ ВНАСЛІДОК АКЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО ПРОТЕСТУ;

ДІТИ ШАХТАРІВ;

Соціальні стипендії призначаються студентам, які за результатами навчального семестру не мають академічної заборгованості, незадовільних результатів навчання, включені до рейтингу успішності з урахуванням вимог включення до такого рейтингу студентів першого року навчання до першого семестрового контролю, визначених Порядком призначення і виплати стипендій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 р. № 882 “Питання стипендіального забезпечення».

До уваги студентів, які отримують соціальну стипендію за пільгою «діти з інвалідністю та особи з інвалідністю І-ІІІ групи»!

Звертаємо вашу увагу, що 30.03.2022 року було внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 08.03.2022 року № 225 «Деякі питання порядку проведення медико-соціальної експертизи на період дії воєнного стану на території України». Відповідно до змісту зазначених змін повторний огляд, строк якого припав на період дії воєнного стану на території України, переноситься на строк після припинення або скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців після його припинення або скасування за умови неможливості направлення:

осіб з інвалідністю лікарсько-консультативною комісією на медико-соціальну експертизу;

дітей з інвалідністю лікарем до лікарсько-консультативної комісії.

Правила призначення так виплати соціальних стипендій

Остання редакція: 07.05.23