Студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету обліку та податкового менеджменту склали публічну державну присягу у Державній податковій службі21 Січня 2022р.

21 січня 2022 року студенти факультету обліку та податкового менеджменту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» склали присягу державного службовця.

З вітальним словом виступили  державний секретар Міністерства освіти і науки України С.В. Захарін, в.о. першого заступника Голови Державної податкової служби України В.С. Бугасов, начальник Головного управління ДПС у м. Києві З.В. Лагутіна, директор проєкту «Ефективне управління державними фінансами III» пан др. Томас Маєр, в.о ректора Державного податкового університету В.П. Унинець-Ходаківська, проректор з науково-педагогічної роботи ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана» А.М. Колот, представники ЗВО, фахівці ДПС м.Києва, ментори, студенти. Ментори та керівництво ДПС у м.Києві, які активно сприяють практичній підготовці здобувачів вищої освіти за спеціальністю 071 "Облік і оподаткування", були відзначені подяками та грамотами ректора ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана".

У рамках спільного проєкту між ДВНЗ «КНЕУ ім.В. Гетьмана» та Головним управлінням ДПС у м.Києві «Дуальна освіта: нова форма підготовки кадрів для органів ДПС» студенти факультету ОПМ освітніх програм «Облік і аудит в державному секторі» та «Податковий менеджмент» другого (магістерського) рівня вищої освіти цього року будуть навчатися за дуальною формою. Меморандум про співпрацю є результатом тривалого співробітництва керівництва ДПС та факультету ОПМ.

На офіційній церемої складання присяги були присутні декан факультету обліку та податкового менеджменту М.І. Бондар, заступник декана факультету ОПМ О.В. Цятковська та студенти факультету ОПМ, які минулого року приєдналися до проєкту  «Дуальна освіта» та успішно працюють в Головному управлінні ДПС у м.Києві.